|
12. Опис бізнесу
Важливі події розвитку (в тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення,
виділ) |
ПАТ "Чернiгiвмедтехнiка" - публiчне акцiонерне товариство, предметом дiяльностi якого є:
- виготовлення та реалiзацiя населенню виробiв медичної технiки, коригуючих та сонцезахисних окулярiв;
- монтаж, наладка та технiчне обслуговування медичної технiки;
- забезпечення закладiв охорони здоров'я медичною технiкою i обладнанням.
Пiдприємство було створене 46 рокiв тому як державне пiдприємство. У червнi 1996 року державне пiдприємство "Чернiгiвська обласна комерцiйно-виробнича фiрма "Медтехнiка" було перетворене в процесi приватизацiї у вiдкрите акцiонерне товариство "Чернiгiвмедтехнiка". Метою створення пiдприємства є задоволення потреб населення в його послугах, роботах, товарах та реалiзацiя на основi одержаного прибутку iнтересiв акцiонерiв та трудового колективу. 28.04.2012 р. Вiдкрите акцiонерне товариство "Чернiгiвмедтехнiка" було переймеговане у Публiчне акцiонерне товариство "Чернiгiвмедтехнiка". |
Організаційна структура емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші
відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив
розвитку, зміни в організаційній структурі у відповідності з попереднім звітним періодом |
Органiзацiйна структура пiдприємства ПАТ "Чернiгiвмедтехнiка" складається з таких структурних пiдроздiлiв:
1) виробничо-технiчний пiдроздiл (виконує ремонт, метрологiчну повiрку, електровимiрювання, технiчне обслуговування медичної технiки);
2) магазин в м. Прилуки (торгiвля оптикою, виробами медичного призначення). |
Будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом
звітного періоду, умови та результати цих пропозицій |
Пропозицiї щодо реорганiзацiї не надходили. |
Опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості
запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо) |
Основнi засоби вiдображенi в облiку за фактичними витратами на їх придбання, доставку, встановлення i виготовлення, з урахуванням декiлькох обов'язкових дооцiнок, якi було проведено за рiшенням Кабiнету Мiнiстрiв України у зв'язку з iнфляцiєю, починаючи з 1992 року.
Запаси включають сировину та матерiали, паливо, запаснi частини, незавершене виробництво, тару, готову продукцiю, товари для перепродажу, МШП на складi. Запаси облiковуються за собiвартiстю. Собiвартiсть включає витрати на придбання, доставку. Товари облiковуються за цiнами продажу. Вибуття запасiв вiдображається за методом ФIФО.
Грошовi кошти включають суму грошей в касi i на розрахунковому рахунку.
Iнша дебiторська заборгованiсть складається з заборгованостi, що не пов'язана з продажем продукцiї та наданням послуг.
Дохiд вiд реалiзацiї продукцiї визнається у вiдповiдностi до методу нарахувань при вiдвантаженнi товарiв. Дохiд вiд надання послуг (по ремонту) вiдображається в облiку, коли надання послуг здiйснено. |
Текст аудиторського висновку |
ПРИВАТНЕ ПIДПРИЄМСТВО “АУДИТОРСЬКА ФIРМА “ЕКСПРЕС-АУДИТ”
14014 м. Чернiгiв, вул. Ушинського,9; тел. 97-21-09
Свiдоцтво про внесення до Реєстру суб’єктiв аудиторської дiяльностi
№ 2080, видане на пiдставi рiшення Аудиторської палати
України вiд 26.01.2001г. №98, термiн дiї до 04.11.2015 року
АУДИТОРСЬКИЙ ВИСНОВОК
(ЗВIТ НЕЗАЛЕЖНОГО АУДИТОРА)
щодо фiнансової звiтностi Публiчного акцiонерного товариства
«Чернiгiвмедтехнiка»
за 2012 рiк.
Директору
ПАТ «Чернiгiвмедтехнiка»
ЗВIТ ЩОДО ПОПЕРЕДНЬОЇ ФIНАНСОВОЇ ЗВIТНОСТI
Основнi вiдомостi про емiтента:
Повне найменування: Публiчне акцiонерне товариство «Чернiгiвмедтехнiка»
Код за ЄДРПОУ: 03568310
Мiсцезнаходження: 14000, м. Чернiгiв, проспект Миру, 38
Дата державної реєстрацiї: 14 червня 1996 року
Основнi види дiяльностi: Ремонт i технiчне обслуговування електронного,
оптичного та електричного устаткування;
Оптова торгiвля фармацевтичними товарами;
Роздрiбна торгiвля медичними та ортопедичними
товарами.
Згiдно з договором № 5/13 вiд 16 сiчня 2013 року аудиторська фiрма «Експрес-Аудит» провела аудит попередньої фiнансової звiтностi Публiчного акцiонерного товариства «Чернiгiвмедтехнiка», що додається, яка включає Звiт про фiнансовий стан товариства ( Баланс) станом на 31 грудня 2012р. та вiдповiдних звiтiв про фiнансовi результати, рух грошових коштiв та власний капiтал за рiк, який закiнчився на цю дату, а також стислого викладу суттєвих принципiв облiкової полiтики та iнших примiток, включаючи iнформацiю, яка пояснює вплив переходу з попередньо застосованих П(С)БО на МСФЗ ( надалi разом – «попередня фiнансова звiтнiсть»).
Аудиторська перевiрка проводилась з 16 сiчня по 17 квiтня 2013 року.
Аудиторська перевiрка проводилась у вiдповiдностi до вимог Закону України „Про аудиторську дiяльнiсть”, Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг, Закону України „Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть в Українi” та Мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi.
Аудиторський висновок складений вiдповiдно до вимог Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг (далi - МСА) та Вимог до аудиторського висновку при розкриттi iнформацiї емiтентами цiнних паперiв (крiм емiтентiв облiгацiй мiсцевої позики), затверджених рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку України вiд 29.09.2011 року № 1360.
Попередню фiнансову звiтнiсть було складено управлiнським персоналом iз використанням описаної у примiтцi 2 концептуальної основи спецiального призначення , що ґрунтується на застосуваннi вимог МСФЗ, як того вимагає МСФЗ 1 «Перше застосування МСФЗ».
Ця попередня фiнансова звiтнiсть складена з метою формування iнформацiї, яка буде використана для пiдготовки порiвняльної iнформацiї при пiдготовцi першої фiнансової звiтностi за МСФЗ станом на 31.12.2013 р. з урахуванням можливих коригувань, якi будуть зробленi в разi змiн вимог стандартiв та тлумачень, що будуть використанi при складаннi першої фiнансової звiтностi за МСФЗ станом на 31.12.2013 року.
Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу за попередню фiнансову звiтнiсть
Управлiнський персонал пiдприємства несе вiдповiдальнiсть за складання попередньої фiнансової звiтностi згiдно з вищезазначеною концептуальною основою спецiального призначення, описаною у примiтцi 2.
Управлiнський персонал також несе вiдповiдальнiсть за такий внутрiшнiй контроль, який вiн визначає потрiбним для того, щоб забезпечити складання фiнансової звiтностi, що не мiстить суттєвих викривлень внаслiдок шахрайства або помилки.
Вiдповiдальнiсть аудитора
Нашою вiдповiдальнiстю є висловлення думки щодо цiєї попередньої фiнансової звiтностi на основi результатiв проведеного нами аудиту. Ми провели аудит вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту. Цi стандарти вимагають вiд нас дотримання етичних вимог, а також планування i виконання аудиту для отримання достатньої впевненостi, що попередня фiнансова звiтнiсть не мiстить суттєвих викривлень.
Аудит передбачає виконання аудиторських процедур для одержання аудиторських доказiв щодо сум та розкриттiв у попереднiй фiнансовiй звiтностi. Вибiр аудиторських процедур залежить вiд судження аудитора включно з оцiнкою ризикiв суттєвого викривлення попередньої фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилок. Виконуючи оцiнку ризикiв, аудитор розглядав тi аспекти внутрiшнього контролю, що стосуються складання суб’єктом господарювання попередньої фiнансової звiтностi, з метою розробки аудиторських процедур, що вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю Пiдприємства. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаних облiкових полiтик, прийнятнiсть облiкових оцiнок управлiнським персоналом та оцiнку загального подання попередньої фiнансової звiтностi.
Ми вважаємо, що аудиторськi докази, зiбранi в ходi перевiрки, є достатньою та вiдповiдною основою для висловлення нашої думки.
Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки
У вiдповiдностi з облiковою полiтикою Товариством обрана модель собiвартостi для оцiнки основних засобiв пiсля їх визнання. З метою незастосування ретроспективного пiдходу оцiнки основних засобiв за собiвартiстю на дату переходу на МСФЗ Товариством вирiшено прийняти звiльнення вiд вимог деяких МСФЗ, а саме МСБО 16 «Основнi засоби», як передбачено МСФЗ 1 «Перше застосування мiжнародних стандартiв фiнансової звiтностi», та оцiнити об’єкти основних засобiв на дату переходу на МСФЗ за справедливою вартiстю та використати цю справедливу вартiсть як доцiльну собiвартiсть на цю дату.
На дату переходу на МСФЗ Товариством оцiнка основних засобiв не здiйснювалась, тому оцiнка основних засобiв не вiдповiдає вимогам МСБО 16 «Основнi засоби».
Попередня фiнансова звiтнiсть складена по формi та за змiстом, визначеними Нацiональними Положеннями (стандартами) бухгалтерського облiку, що не дає змоги реалiзувати окремi вимоги МСФЗ: розподiл активiв та зобов’язань на поточнi та непоточнi, подання iншого сукупного прибутку у Звiтi про фiнансовi результати.
Умовно- позитивна думка
На нашу думку, за винятком впливу питань, про якi йдеться у параграфi «Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки», попередня фiнансова звiтнiсть станом на 31.12.2012 р. та за рiк, що закiнчився на зазначену дату, складена в усiх суттєвих аспектах вiдповiдно до концептуальної основи спецiального призначення, описаної в примiтцi 2, включаючи припущення управлiнського персоналу щодо стандартiв та тлумачень, що, як очiкується, будуть чинними, та облiкових полiтик, що, як очiкується, будуть прийнятi на дату, коли управлiнський персонал пiдготує перший повний пакет фiнансової звiтностi згiдно з МСФЗ станом на 31.12.2013 року.
Пояснювальний параграф
Ми звертаємо увагу на Примiтку 2, яка пояснює ймовiрнiсть внесення коригувань у вхiднi залишки балансу на 01.01.2012 р. та попередню фiнансову звiтнiсть за 2012 рiк пiд час складання балансу першого повного пакету фiнансової звiтностi за МСФЗ станом на 31.12.2013 р.
Також звертаємо увагу на те, що тiльки повний пакет фiнансової звiтностi за МСФЗ, який включає три Баланси (Звiти про фiнансовий стан), по два Звiти про фiнансовi результати ( Звiти про сукупний дохiд), Звiти про рух грошових коштiв, Звiти про власний капiтал, i вiдповiднi примiтки ( в тому числi порiвняльну iнформацiю до всiх примiток, що вимагається МСФЗ), може забезпечити достовiрне вiдображення фiнансового стану Товариства, результатiв його операцiйної дiяльностi та руху грошових коштiв згiдно з МСФЗ.
Наша думка не модифiкована щодо цього питання.
Попередню фiнансову звiтнiсть Публiчного акцiонерного товариства «Чернiгiвмедтехнiка» було складено в процесi змiни концептуальної основи з П(С)БО на МСФЗ. Таким чином, попередня фiнансова звiтнiсть Публiчного акцiонерного товариства «Чернiгiвмедтехнiка» може бути не прийнятною для iнших цiлей.
Цей аудиторський висновок (звiт незалежного аудитора) може бути представлено вiдповiдним органам Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку.
Iнша допомiжна iнформацiя, що надається вiдповiдно з Вимогами до аудиторського висновку при розкриттi iнформацiї емiтентами цiнних паперiв (крiм емiтентiв облiгацiй мiсцевої позики), затвердженими рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку України вiд 29.09.2011 року № 1360.
Висловлення думки щодо вiдповiдностi вартостi чистих активiв вимогам законодавства.
Станом на 31.12.2012 р. вартiсть чистих активiв Товариства складала 478 тис.грн., що перевищує розмiр статутного капiталу на 217 тис. грн. Таким чином, вартiсть чистих активiв Товариства вiдповiдає вимогам чинного законодавства України.
Розрахунок вартостi чистих активiв здiйснено за Методичними рекомендацiями щодо визначення вартостi чистих активiв акцiонерних товариств, затвердженими рiшенням ДКЦПФР вiд 17 листопада 2004 року № 485.
Висловлення думки стосовно наявностi суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається до Комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку разом з фiнансовою звiтнiстю.
Вiдповiдно до вимог МСА 720 "Вiдповiдальнiсть аудитора щодо iншої iнформацiї в документах, що мiстять перевiрену аудитором фiнансову звiтнiсть" нами розглянута iнформацiя, що розкривається Товариством та подається до Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку разом з фiнансовою звiтнiстю за 2012 рiк.
Суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається Товариством та подається до Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку разом з фiнансовою звiтнiстю за 2012 рiк, не виявлено.
Висловлення думки стосовно виконання Товариством значних
правочинiв.
Вiдповiдно до Закону України «Про акцiонернi товариства» значними вважаються такi правочини, ринкова вартiсть майна, робiт або послуг, що є їх предметом, становить 10 i бiльше вiдсоткiв вартостi активiв товариства за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi. В процесi аудиту у 2012 роцi фактiв укладання Товариством правочинiв, що вiдповiдали б вказаним вимогам, не виявлено.
Висловлення думки стосовно стану корпоративного
управлiння Товариства.
Метою виконання процедур щодо стану корпоративного управлiння, у тому числi внутрiшнього аудиту було отримання доказiв, якi дозволяють сформувати судження щодо вiдповiдностi системи корпоративного управлiння Товариства вимогам Закону України «Про акцiонернi товариства» та вимогам Статуту.
У вiдповiдностi з рiшенням загальних зборiв акцiонерiв вiдкритого акцiонерного товариства «Чернiгiвмедтехнiка» вiд 23 квiтня 2012 року Товариство перейменовано в Публiчне акцiонерне товариство «Чернiгiвмедтехнiка». Статут Товариства приведено у вiдповiднiсть з вимогами Закону України «Про акцiонернi товариства» (нова редакцiя Статуту зареєстрована 28 квiтня 2012 року).
Формування складу органiв корпоративного управлiння Товариства здiйснюється вiдповiдно до:
- Статуту, зареєстрованого 28 квiтня 2012 року;
- рiшення загальних зборiв акцiонерного товариства (протокол вiд 23 квiтня 2012 року).
Протягом звiтного року в акцiонерному товариствi функцiонували наступнi органи корпоративного управлiння:
- Загальнi збори акцiонерiв,
- Наглядова рада,
- Директор,
- Ревiзiйна комiсiя.
Створення служби внутрiшнього аудиту не передбачено внутрiшнiми документами акцiонерного товариства.
Кiлькiсний склад сформованих органiв корпоративного управлiння вiдповiдає вимогам Статуту.
Функцiонування органiв корпоративного управлiння регламентується положеннями Статуту.
Протягом звiтного року виконавчий орган товариства (директор) здiйснював поточне управлiння фiнансово-господарською дiяльнiстю в межах повноважень, якi встановлено Статутом акцiонерного товариства. У звiтному роцi не було змiн у виконавчому органi.
Контроль за фiнансово-господарською дiяльнiстю акцiонерного товариства протягом звiтного року здiйснювався ревiзiйною комiсiєю.
За результатами виконаних процедур перевiрки стану корпоративного управлiння, у тому числi внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України «Про акцiонернi товариства» можна зробити висновок:
Стан корпоративного управлiння Товариства в усiх суттєвих аспектах вiдповiдає вимогам Закону України "Про акцiонернi товариства" та Статуту.
Висловлення думки стосовно iдентифiкацiї та оцiнки аудитором ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства.
В процесi аудиту фiнансової звiтностi вiдповiдно до вимог МСА 240 "Вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства, при аудитi фiнансової звiтностi" проведено вiдповiднi аудиторськi процедури стосовно iдентифiкацiї та оцiнки аудитором ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства.
Метою виконання процедур щодо iдентифiкацiї та оцiнки аудитором ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi було отримання доказiв, якi дозволяють сформувати судження щодо впливу на аудит iдентифiкованих викривлень внаслiдок шахрайства та впливу невиправлених викривлень, якщо такi є, на фiнансову звiтнiсть.
За результатами аудиторських процедур у вiдповiдь на оцiненi ризики суттєвого викривлення внаслiдок шахрайства ми дiйшли висновку, що загрозу фiнансовiй стабiльностi чи прибутковостi становлять такi економiчнi галузевi умови, як високий рiвень конкуренцiї та насиченостi ринку.
Вiдсутнiй надмiрний тиск на управлiнський персонал щодо виконання вимог або очiкувань третiх сторiн. Отримана iнформацiя свiдчить про те, що фiнансовi результати дiяльностi товариства не ставлять пiд загрозу особистий фiнансовий стан управлiнського персоналу.
Не iдентифiкованi можливостi для складання неправдивої фiнансової звiтностi внаслiдок значних операцiй з пов’язаними сторонами, якi виходять за межi звичайного ходу бiзнесу.
В результатi проведених процедур аудиторських доказiв того, що фiнансова звiтнiсть Товариства станом на 31.12.2012 року мiстить суттєвi викривлення внаслiдок шахрайства, не отримано.
Управлiнський персонал при складаннi фiнансових звiтiв оцiнює здатнiсть продовжувати свою дiяльнiсть на безперервнiй основi, не має намiрiв лiквiдувати пiдприємство чи припинити дiяльнiсть.
Враховуючи данi аналiзу фiнансового стану, достатностi власних оборотних коштiв, можна прийти висновку, що пiдприємство здатне продовжувати дiяльнiсть на безперервнiй основi.
Директор аудиторської фiрми
„Експрес-Аудит”, аудитор
(сертифiкат аудитора серiї А № 001509,
виданий рiшенням АПУ №15 вiд 27.05.1994 р.,
чинний до 27.05. 2013 року ) ________________ Митькевич С.П.
19 квiтня 2013 року
|
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент,
перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних
змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента
щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту
й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформацію
про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження
нових технологій, нових товарів, його положення на ринку; інформацію про конкуренцію в галузі, про
особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за
основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі
постачання |
Основними видами товарiв, що реалiзуються, є:
- окулярна оптика;
- вироби медичної технiки.
Основними видами послуг є:
- послуги з виготовлення та ремонту окулярної оптики;
- комплексне обслуговування медичного обладнання;
- метрологiя та електровимiрювання. |
Інформація про основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо
підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з її господарською діяльністю, їх
необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб
фінансування |
Значного придбання та вiдчуження активiв не вiдбувалося. |
Інформація про основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні
правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання
активів, місцезнаходження основних засобів. Крім того, необхідно описати екологічні питання, що можуть
позначитися на використанні активів підприємства, інформацію щодо планів капітального будівництва,
розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, в тому числі
вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване
зростання виробничих потужностей після її завершення |
Основнi засоби знаходяться на територiї виробничих пiдроздiлiв пiдприємства. Будь-якi значнi правочини щодо них не вiдбувалися. Виробництво є екологiчно чистим. |
Інформація щодо проблем, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від
законодавчих або економічних обмежень |
Основними покупцями та замовниками є лiкувальнi заклади областi. В даний час лiкувальнi заклади отримують недостатнi обсяги фiнансування з бюджету, що безпосередньо впливає на дiяльнiсть пiдприємства. З причин недостатнього фiнансування медичнi заклади не мають змоги придбати у повному обсязi необхiднi медичнi вироби та прилади, що потенцiйно заважає пiдприємству нарощувати обсяги реалiзацiї.
Збiльшенню обсягiв роздрiбного товарообiгу в значнiй мiрi заважає велика кiлькiсть низькосортної дешевої продукцiї (окуляри), якою торгують дрiбнi пiдприємцi. |
Інформація про факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за
порушення законодавства |
У 2012 роцi Товариство штрафних санкцiй за порушення законодавства не сплачувало. |
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого
капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента
|
У 2012 роцi товариство працювало, використовуючи власнi кошти.
Структура капiталу товариства у 2012 роцi становила:
- власний капiтал - 90,0%;
- зобов'язання - 10,0%. |
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та про очікувані прибутки від виконання цих договорів |
Такi договори вiдсутнi. |
Стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва,
реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність
емітента в майбутньому) |
У 2013 роцi товариство планує збiльшити обсяг товарообiгу за рахунок розширення асортименту виробiв медичного призначення для продажу населенню та забезпечення медичними товарами лiкувальних закладiв.
Через вiдсутнiсть коштiв у лiкувальних закладах областi на постiйне комплексне технiчне обслуговування медичного устаткування будуть широко застосовуватися разовi договори на ремонт медичної технiки. |
Опис політики емітента щодо досліджень та розробок, вказати суму витрат на дослідження та розробку за звітний рік |
Дслiдження та розробки не проводилися. |
Інформація щодо судових справ, стороною в яких виступає емітент, його дочірні
підприємства або його посадові особи (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних
вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових
справ про це зазначається |
Судовi справи не розглядалися. |
Інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та
результатів діяльності емітента, у тому числі, за наявності, інформацію про результати та аналіз
господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі |
Iншої iнформацiї, що може мати iстотне значення для оцiнки потенцiйним iнвестором стану пiдприємства, немає. |
|